Domů

Menu

Reklama na bazar mTrh: zadání poptávky je rychlé a snadné

Kde se reklama na stránkách bazaru zobrazuje ?

O reklamu můžete zažádat zasláním zprávy prostřednictvím formuláře nebo přímo na email adresu kontakt/zavináč/mTrh.cz

Reklamní banner je umístěný v horní části stránky bazaru. I v případě že návštěvník sjíždí dolů po stránce, reklama se neschovává a je zobrazovaná nahoře, po celou dobu návštěvy stránky.

Nabízíme umístění vašeho banneru na hlavní stránku, stránku kategorie nebo stránku podkategorie. Nabízíme možnost umístit banner i na více samostaných stránek kategorií nebo podkategorií, vše dle vašeho přání. Jediné co potřebujeme znát je odkaz, na který máme přesměrovat návštěvníky a mít k dispozici váš banner. V případě zájmu pro vás banner navrhneme.

Další možností reklamy je vytvoření samostatné kategorie na stránkách bazaru. Kategorii nazveme dle vašeho požadavku a zařadíme do nabídky.

Na stránky bazaru přichází lidé za účelem nakoupit nebo prodat zboží. A co je lepšího než jim vaši nabídku zobrazit na banneru. Cíleně v kategorii, kterou se zabývá vaše firma. Banner je trvalou součástí webové stránky. Tím má výhodu oproti reklamám, které lze blokovat v prohlížeči.

Pokud máte poptávku jak chcete využít prostor na stránkách bazaru pro vaši reklamu, rádi s vámi váš požadavek prodiskutujeme osobně a nabídneme variantu reklamy.

Cena reklamy se odvíjí od návštěvnosti / zájmu o stránku/ a druhu reklamy. Ceny stanovujeme individuálně. Velký vliv na cenu reklamy má délka dohodnuté spolupráce.

Reklama může býz i zcela zdarma a bez jakéhokoli poplatku !


Sledujte bazar mTrh:     bazar mtrh facebook follow button     bazar mtrh twitter follow button


Domů   Bazar  Reality   Návod

Copyright © 2020 Bazar: mTrh.cz, Česká republika

sharing button   sharing button