Reklama na mTrh stránkách je dostupná a zadání poptávky je rychlé a snadné.

Jak konkrétně poptat reklamu a dohodnout podmínky ?

O reklamu můžete zažádat zasláním zprávy prostřednictvím formuláře nebo přímo na email adresu kontakt/zavináč/mTrh.

Jaké možnosti reklamy nabízíme ?

Nabízíme umístění vašeho banneru na hlavní stránku, stránku kategorie nebo stránku podkategorie. Nabízíme možnost umístit banner i na více samostaných stránek kategorií nebo podkategorií, vše dle vašeho přání. Jediné co potřebujeme znát je odkaz, na který máme přesměrovat návštěvníky a mít k dispozici váš banner. V případě zájmu pro vás banner navrhneme.

Reklamní banner je umístěný v horní části stránky, i v případě že návštěvník sjíždí dolů po stránce. Reklama se neschovává je zobrazovaná po celou dobu návštěvy stránky.

Další možností reklamy je vytvoření samostatné kategorie. Kategorii nazveme dle vašeho požadavku a zařadíme do nabídky.

Na stránky přichází lidé za účelem nakoupit nebo prodat zboží. A co je lepšího než jim vaši nabídku zobrazit na banneru. Cíleně v kategorii, kterou se zabývá vaše firma. Banner je trvalou součástí stránky. Tím má výhodu oproti reklamám, které lze blokovat v prohlížeči.

Pokud máte nápad jak chcete využít prostor na stránkách pro vaši reklamu, rádi s vámi váš požadavek prodiskutujeme osobně a nabídneme variantu reklamy.

Cena reklamy se odvíjí od návštěvnosti / zájmu o stránku/ a druhu reklamy. Ceny stanovujeme individuálně. Velký vliv na cenu reklamy má délka dohodnuté spolupráce.