Registrace na mTrh je snadná, rychlá a bezpečná.

Registraci lze provést prostřednictvím Facebook nebo jen zadáním email. Kliknutím na ikonu sociální sítě povolíte přihlášení a povolíte zapsání vaší email adresy do databáze webu mTrh. Nesbíráme a není naším cílem získávat data nebo jakékoli další údaje o uživatelích.

Další možností registrace je prostřednictvím email adresy. Zapíšete údaje do formuláře a odesláním vygenerujete potvrzovací zprávu, kterou vám automaticky zašleme. Zaslaná zpráva obsahuje aktivační link/ odkaz, který když otevřete tak potvrdíte vlastnictví vaší email adresy. A to je vše, jste registrovaní. Pozor aktivační link odkazuje na stránky mTrh.

Obecná bezpečnostní rada. Při kontrole příchozí pošty kontrolujte z jaké email adresy vám zpráva přišla. Pokud obdržíte zprávu a ve zprávě je odkaz nebo obrázek s odkazem, neklikejte na odkaz. Vždy si nejprve najetím na odkaz zkontrolujte, kam vás link přesměruje. Dodržujte zásady bezpečnosti.

Zrušení registrace a zároveň vymazání všech vašich dat ze systému můžete provést ve svém profilu. Data jsou smazána bez prodlení a nelze je později obnovit. Při mazání profilu si zkontrolujte zda máte vystavený inzerát, nebo přihazujete v aukci. Smazáním profilu tyto záznamy vymažete a nejdou následně obnovit. Korektní způsob mazání profilu je ukončit inzeráty a aktivity spojené s vaším profilem, a teprve potom smazání profilu.

Provedením registrace souhlasíte s uložením dat do databáze. Tyto údaje slouží jen a pouze k přihlášení do systému, a zajištění funkcí, které poskytujeme uživatelům. Údaje neposkytujeme ani je nesdílíme nikomu dalšímu. A to ani v rámci systému. Údaje jsou uložené pouze v databázi. Při registraci ukládáme email adresu, uživatelské jméno, aktuální IP adresu. Heslo, které zvolíte nevidíme. Je v databázi šifrované.

Firemní registrace je možná po domluvě. V případě zájmu nám zašlete zprávu. Výhodou firemní registrace je méně omezení v systému oproti běžné registraci.

Váš mTrh.cz