Domů

Menu

Bazar mTrh.cz: registrace je snadná, rychlá a bezpečná

Registraci na stránky bazaru lze provést prostřednictvím Facebook nebo jen zadáním email. Kliknutím na ikonu sociální sítě povolíte přihlášení a povolíte zapsání vaší email adresy do databáze webu mTrh. Nesbíráme a není naším cílem získávat data nebo jakékoli další údaje o uživatelích.

Další možností registrace je prostřednictvím email adresy. Zapíšete údaje do formuláře a odesláním vygenerujete potvrzovací zprávu, kterou vám automaticky zašleme. Zaslaná zpráva obsahuje aktivační link/ odkaz, který když otevřete tak potvrdíte vlastnictví vaší email adresy. A to je vše, jste registrovaní. Pozor aktivační link odkazuje na stránky mTrh.

Obecná bezpečnostní rada. Při kontrole příchozí pošty kontrolujte z jaké email adresy vám zpráva přišla. Pokud obdržíte zprávu, a ve zprávě je odkaz nebo obrázek s odkazem, neklikejte na odkaz. Vždy si nejprve najetím na textový nabo obrázkový odkaz zkontrolujte, kam vás odkaz přesměruje. Dodržujte zásady bezpečnosti.

Zrušení registrace v bazaru a zároveň vymazání všech vašich dat ze systému můžete provést ve svém profilu. Data jsou smazána bez prodlení a nelze je později obnovit. Při mazání profilu si zkontrolujte zda máte vystavený inzerát, nebo přihazujete v aukci. Smazáním profilu tyto záznamy vymažete a nejdou následně obnovit. Správný způsob mazání profilu je ukončit inzeráty a aktivity spojené s vaším profilem. A teprve potom smazání profilu.

Provedením registrace na stránky bazaru souhlasíte s uložením dat do databáze. Tyto údaje slouží jen a pouze k přihlášení do systému, a zajištění funkcí, které poskytujeme uživatelům. Údaje neposkytujeme ani je nesdílíme s žádnou další firmou nebo databází. A to ani v rámci systému bazaru. Údaje jsou uložené pouze v jediné databázi. Při registraci ukládáme email adresu, uživatelské jméno, aktuální IP adresu. Heslo, které zvolíte nevidíme. Vaše heslo je v databázi bazaru mTrh šifrované.

Firemní registrace je možná po domluvě. V případě zájmu nám zašlete zprávu.

Bazar mTrh.cz


Sledujte bazar mTrh:     bazar mtrh facebook follow button     bazar mtrh twitter follow button


Domů   Bazar  Reality   Návod

Copyright © 2020 Bazar: mTrh.cz, Česká republika

sharing button   sharing button