Domů

Menu

Co je bazar mTrh, proč vznikl inzertní a aukční web ?

Jsme tým lidí realizující svoje nápady. Doufáme, že naše úsilí oceníte i Vy. A pokud šlápneme vedle, získáme zkušenost, která nás posune dále.

Naším cílem je zařadit se mezi bezplatné inzertní portály pro obyčejné lidi. Tomu je přizpůsobena struktura a pravidla webu. Velký důraz klademe na dostupnost stránek prostřednictvím mobilu. Proto písmeno m před slovem trh v názvu.

mTrh.cz

Historie

Doménu mTrh.cz jsme zaregistrovali dne 04.12.2017 v 16:39:01.

Ale již dávno předtím jsme vytvořili koncept stránek a formulovali základní myšlenku. Bezplatná a přímá komunikace mezi prodejcem a kupujícím. Představili jsme si staré tržiště a přímou komunikaci z očí do očí, bez prostředníků.

V průběhu následujících několika měsíců jsme pracovali na tvorbě stránek bazaru. Přemýšleli jsme jaké funkce a možnosti uživatelům nabídnout a jaké funkce naopak poskytovat nebudeme. Museli jsme posoudit nejen službu samotnou, ale i náklady, možnou návštěvnost webu a další vlivy.

Nastala fáze testování a po jejím ukončení jsme bazar spustili. To byl, ale teprve začátek. Následně jsme se učili co je to marketing a jak propagovat stránky internetového bazaru. Tato oblast nám není blízká, dáváme přednost práci na konkrétních funkcích webových stránek.

Jakým směrem se bude mTrh vyvíjet záleží jen na Vás, na uživatelích. Bazar mTrh.cz


Sledujte bazar mTrh:     bazar mtrh facebook follow button     bazar mtrh twitter follow button


Domů   Bazar  Reality   Návod

Copyright © 2020 Bazar: mTrh.cz, Česká republika

sharing button   sharing button