Domů   Bazar   Reality   Návod  Blog

několik opsaných mouder

Úsměv vám změní život, a změní život i lidem okolo vás.

Papoušek umí mluvit, přesto patří do čeledi ptáků.

Nekritizujte, chvalte, zdůrazňujte důležitost lidí a činností, které provádějí. Lidé musí vědět že jsou právem důležití.

Nepodlézejte, nepochlebujte falešnými lichotkami, tuto praktiku lze snadno prohlédnout.

Neztrácejte svůj čas a energii s lidmi, kteří vám plivou do tváře.

Upřímně se zajímejte o starosti druhých, zajímejte se o lidi ve vašem okolí. Pak se i oni začnou zajímat o vás.

Dívejte se na situaci očima lidí s kterými jednáte, ale zárověň i svýma očima. Tak dosáhnete skutečného úspěchu v jednání a větší šanci na dlouhodobou spolupráci.

Jméno a příjmení jsou nepostradatelným začátkem jakéhokoli jednání. Správná výslovnost jména člověka ukazuje váš zájem a pečlivost.

Přirozené ztotožnění se s činností a cíli je více než příkaz nebo výhružka.

Naučte se pracovat s chybou, která se stane. Z chyb se poučte, neopakujte je a pak chybu zapomeňte.

Porážka je matka úspěchu. Ukazuje vám cestu, kudy nejít.

Oprávněná kritika je vzácná informace.

Občas se zastavte, a podívejte se kterým směrem jste se rozběhli. V neznámé krajině je správné se otočit a na pár chvil se zadívat zpět. Tak aby jste si lépe zapamatovali cestu a zkontrolovali směr, kterým jdete.

Nadšení a skutečné zapálení pro věc přináší v dlouhém horizontu větší úspěchy než diplom a vzdělání. Pokud jste pro věc zapálení, je pro vás práce koníčkem a radostí.

Pokud chcete uspět, vytvářejte a vymýšlejte ve prospěch ostatních lidí, ne pro sebe. Další nutnosti k dosažení úspěchu následně zvládnete snadněji.

Zapomeňte slova chtít, přání, pevná vůle, nepřemýšlejte proč, kdy a jak. Jednoduše začněte. Občas je vhodné nepřemýšlet a jen dělat to co je potřeba.

Jen vaše tělo a mysl utváří vaši náladu. Prostě začněte mít dobrou náladu a pečujte o ni, tak aby vám vydržela navždy. Budete mít spokojenější a šťastnější život.

Dejte tělu vše co potřebuje, v množství které potřebuje a tak pravidelně jak je nutné.

Plody sklizené jako nedozrálé a dopravované přes půl světa, mají menší přínos pro vaše tělo než jablko utržené u souseda v sadu.

Bylina dokáže člověku změnit náladu. Dokáže léčit i zabíjet. Znalost chemie těla je obrovská síla.

Mnoho psychických problémů má příčinu v našem těle. Viry a paraziti v nás jsou, ale je nutné je třídit, regulovat a ty špatné pravidelně likvidovat.

Vitamín C je nejznámější a nejpoužívanější prášek proti bolesti, dokonce i při artritidě. Bohužel schopnost těla přijmout a účinně využít cokoli včetně vitamínů se s věkem snižuje. Buďte na své tělo hodní a dejte mu vše v nejlepší možné formě, aby mělo méně práce a živiny využilo.

Na bolavé záda platí suché teplo a fyzioterapeut, který vám srovná kosti. Masáž je dobrá pro svaly a odpočinek. Hnutý obratel, krční páteř nebo posunutou plotýnku vám ale masáž nesrovná.

Slovo já používat nemusíte.

Gaussova křivka odpovídá na většinu otázek s kterými se setkáte, je daleko užitečnější než teorie strun.

Nedávejte si mléko do kafe /fakt ne/.

autor: mtrh.cz


Bazar mTrh.cz využívá soubory cookie. Cookies používáme jen pro technické zabezpečení stránek. Nesbíráme údaje za reklamním účelem.

Napište nám:

url:

Sledujte nás


Domů  Bazar  Reality  Návod  Blog  O nás 

Copyright © 2019 Bazar: mTrh.cz, Česká republika